"Skola-studija “Create in Riga"" ir viena no vadošajām Latvijas privātajām friziermākslas un imidža skolām, kas darbojas jau kopš 2007. gada un savu mācību programmu izstrādē iedvesmojusies no labāko starptautisko skolu pieejām.

Skolas daudzveidīgās programmas, kursi un praktiskās nodarbības spēj apmierināt pat visprasīgākā klausītāja vēlmes.

Pie mums iespējams iegūt ne tikai profesionālas zināšanas un iemaņas, bet arī pilnveidot savu meistarību – iepazīt pēdējās pasaules modes tendences, apgūt jaunākās griešanas un krāsošanas tehnikas, iemācīties kombinēt dažādu griezumu formas, piemeklēt individuālu stilu un tēlu, kā arī veidot tēlam atbilstošu grimu. Īpaša programma ir sagatavota arī salonu kreatīvajiem direktoriem un vadītājiem.

MŪSU MISIJA

Mūsdienās pasaulē ir ļoti daudz vadošu friziera mākslas akadēmiju, talantīgu meistaru, ģeniālu ideju un projektu. Visa milzīgā skaistumkopšanas industrija katru dienu rada brīnumus un dāvā smaidu miljoniem cilvēku. Mēs esam daļiņa šīs komandas, kas ik dienu dalās pieredzē un zināšanās. Skolas galvenais uzdevums ar jaunākajām tehnoloģijām, mūsdienīgu pieeju, atbilstoši nozares un tirgus pieprasījumam, piedāvāt apgūt skaistumkopšanas nozares speciālistu profesiju jauniem speciālistiem un paaugstināt kvalifikāciju esošajiem. Celt profesijas prestižu, veicināt mūžizglītību, attīstīt inovācijas profesionālajā un pieaugušo izglītībā.

Katrs mūsu students – ir dāvana!
Katrs mūsu studenta panākums - tā ir uzvara!
Mūsu partneri – tā ir veiksme!
Jūsu smaidi – tā ir laime!
Mūsu komanda – tas ir lepnums!

// Natālija Rivoņenko //

Mēs īstenojam Izglītības un kvalitātes valsts dienestā licencētas un akreditētas izglītības programmas, pēc kuru sekmīgas pabeigšanas studējošie iegūst, Latvijas Republikas profesionālās kvalifikācijas apliecības. Savukārt kvalificētiem profesionāļiem mēs piedāvājam arī kvalifikācijas celšanas un profesionālās pilnveides kursus.

Licences
Licences
Licences
Licences
Licences
Licences
Licences
Licences
Licences
Licences
Licences

Individuāla
pieeja

Mēs cenšamies atrast un izcelt katra mūsu studejoša stiprās puses, attīstīt prasmes, iemaņas un potenciālu, lai viņš gūtu maksimālus panākumus savā nozarē. Mūsu absolventi uzsāk darbu labākajos Latvijas skaistumkopšanas salonos.

Create In Riga

Mūsu
komanda

Skolas programmu un metodiku ir izstrādājuši mūsu pieredzes bagātie un profesionālie pasniedzēji - kvalificēti, praktizējoši meistari, starptautisku konkursu dalībnieki un laureāti, starptautisku kursu un programmu absolventi.

Jeļena
Hļebnova-
Čerņavska

Natālija
Rivoņenko

Aelita
Briede

Kristiāns
Spaliņš

Anastasija
Mihailova

Natālija
Matvejeva

Olga
Ridzevska

Inese
Šabule

Kristīne
Rudzinska

Kontakti